O nás

Co nás vystihuje?

Osobní přístup Stabilita Dynamičnost Transparentnost Důvěryhodnost

Vše začalo prodejem nemovitostí, kterému se věnujeme už 20 let. Když jsme si uvědomili, že se věnujeme investicím do nemovitostí více než klasickýcm prodejům a pronájmům, rozhodli jsme se přidat k realitním službám ještě další investiční možnosti. A tak vzniklo MOVITO.

Úspěšně z Vás děláme movité lidi už 20 let.

Zapomeňte na jednání se zkostnatělými realitními makléři a investičními poradci, kteří chtějí udat cokoliv, ať už je to pro klienta výhodné, či nikoli. S MOVITEM to chodí jinak. Chceme s vámi navázat dlouhodobý vztah, který může fungovat jen tehdy, pokud s námi budete spokojení a vybudujeme mezi sebou vzájemnou důvěru.

Nejsme korporát, kde mluvíte po telefonu s automatem. U nás se vždy dovoláte svému obchodníkovi / poradci a ten bude znát vaše jméno. Na osobním a zcela individuálním přístupu nám totiž záleží nejvíc. Pokud chceme, abyste nám svěřili své peníze, musíme vás znát a zvolit takový druh investic, který vás bude bavit a takový druh realit, který vás ohromí. Našim cílem je dělat vás movitějšími a plnit vám vaše sny.