Investování

S kým investujeme?

Naší specializací jsou investice do nemovitostí, avšak věnujeme se i investování do akcií, komodit a kryptoměn.

K tomu využíváme tyto investiční společnosti:

Catalyst

Catalyst Investment Company vznikla v roce 1994 v Singapuru. Společnost používá vysokofrekvenční a kvantitativní obchodování a digitální technologie, které vám umožňují získat vysoké procento ziskovosti s minimálním rizikem ztrát.

Synergy International Group Limited

Synergy se zabývá implementací speciálních programů, které vám umožní nakupovat zboží a služby za zlomek jejich nákladů.

Nexus

Zajišťovací fond Nexus Financial Management Limited úspěšně funguje od roku 2010. Obchoduje se v oblastech kryptoměn, Forex, komodit, akciových trhů a investic rizikového kapitálu.

Krypto robot Antares

Antares Crypto Bot (ACB) – tento obchodní robot pracuje na principu vysokofrekvenčního obchodování (HFT) pomocí umělé inteligence, ke generování vstupních a výstupních signálů z pozic. HFT používá speciální obchodní strategie, ve kterých roboti nakupují a prodávají pozice během zlomku sekundy. Výhodou HFT je umístění zařízení ve stejném datovém centru, kde je umístěn obchodní systém burzy.

Aristo Investment Management Limited

Aristo Quantum Hedge Fund je registrován v Lichtenštejnsku a již 16 let generuje svým klientům na globálních finančních trzích výjimečné zisky. Tým zajišťovacích fondů se skládá z vysoce kvalifikovaných vývojářů, analytiků a programátorů, kteří využívají více než 10 000 matematických algoritmů. Ty se opírají o historická data a počítají statistickou pravděpodobnost růstu nebo poklesu cen.

Jak to funguje?

01

Zajdeme na kávu nebo čaj

Na první konzultační schůzce nám u dobré kávy nebo čaje představíte svou ideu o budoucím investování, prozradíte,  zdali máte s investicemi nějakou zkušenost a také, kolik byste rádi investovali a jakou představu máte o ziscích. My si na základě těchto informací připravíme portfolio vhodných investic a dalších doporučení.

02

Naplánujeme strategii

V dalším kroku si vyberete, kam a do čeho chcete investovat. Poradíme vám, které investiční platformy a společnosti jsou nejvýnosnější, které jsou nejméně rizikové a vytvoříme strategii obchodování tak, abychom co nejrychleji dosáhli požadovaného zisku.

03

Obchodujeme

Na řadu přichází to nejdůležitější – uskutečnění prvních investic na základě předem připraveného plánu.

04

Spravujeme investice

Nebojte se, ani v této fázi na to nebudete sami. Naší prací není obchody jen započít, ale vaše investice i spravovat. Budeme za vás sledovat vývoj, průběžně vás informovat o změnách a ziscích. Zároveň s vámi budeme neustále konzultovat společně vytvořenou strategii, kterou budeme aktualizovat na základě aktuální situace na trzích.

Máte zájem investovat?

Kontaktujte nás